Wysłuchaj, Panie! sprawiedliwość moję; miej wzgląd na wołanie moje; przyjmij w uszy modlitwę moję, którą czynię usty nieobłudnemi.Psalm 17:1

 

prośba o modlitwęJeżeli potrzebujesz modlitwy lub chciałbyś/chciałabyś polecić w modlitwie kogoś bliskiego, zachęcamy Cię do umieszczenia wpisu poniżej.

 

 

 

Dodaj prośbę o modlitwę

 
 
 
 
Prosimy o wypełnienie pola oznaczonego *.
66 wpisów.
Patrycja
Proszę o modlitwę o moich rodziców, żeby poznali Jezusa
Radek
Proszę Was o modlitwy za zdrowie, aby Pan Bóg dodał mi sił do pełnienia służby, do podróży, oraz aby miał w opiece moją rodzinę.
ZosiaS.
Panie Boze, dziekuje ze corka moja Anna Maria zaczela Cie szukac. Ma jeszcze daleka droge... Spraw, prosze by Cie odnalazla w swoim zyciu i zyciu swojej rodziny.
Ze Syna wssssza gòre nie 404110 Wisły Nie Objeegdzi ni gòry Obiecanej,
JEST POTOMEK TEN ESKIMOS KAŻDA WALKA SIĘ NO-PAIR WADZI KTO WIEŻY OP-RE-KALĘDARZ MA KOGO WYBIEŻE DANE JEST A BEDZIE WALIŁ ABY GRAĆ O RELIGIE KALĘDARZOWE I ZDOBIĆ TE CHOINKI JAKĄ ZIME OCZEKIWAĆ BEDZIEMY ZWIERZEŃ PRZYSZŁOŚCI ESKIMOS TO TRUDNA PRAWDA NASZEJ ZIEMI,
Służenie Bogu
Proszę o modlitwę ,abym całym życiem mogła służyć Bogu. Głosić Jego słowo z odwagą i tak jak Pan tego oczekuje.Proszę o zbawienie mojego syna. Dziękuję i błogosławię w cudownym imieniu Jezusa Chrystusa.
anna
W intencji uzdrowienia Eli M. z glejaka
Jola
Pragnę wypełniać wolę Bożą w mym życiu. Naucz mnie, Panie - słyszeć Cię. Potrzebuję pracy.
Patryk
Żeby Bóg i Matka Boska mieli mnie w opiece żeby nic złego na ziemi mi się nie stało. O zdrowie i szczęście. I żeby każda sprawa w życiu moim była pozytywnie rozpatrzona.
Mama
Proszę o modlitwę za Anetę Marcelinę Katarzynę i Krystiana o Ducha wiary
Maria
Prosze za uzdrowienie serca kobiety poranionego przez nieuczciwość i zdrady pewnego mężczyzny. I o nowe miejsce pracy dla niej, by nie musiała już znosić tego upokorzenia.
Eva
Proszę o modlitwę w intencji moich cierpień w rodzinie oraz w mojej pracy przeciwko intrygom i krzywdzie
Proszę o modlitwę.
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Mamy nastolatka który urodził się z autyzmem i dodatkowo od 6 lat cierpi na zaburzenia komupulsywno obsesyjne - OCD. Jest nam ciężko, żona ma stałą opiekę nad synem. Ja nie raz jako tata zrobiłem głupie rzeczy czego żałuję. Żona chce rozwodu. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę aby Pan Bóg pomógł nam i się nad nami zlitował w tej beznadziejnej sytuacji. Bóg zapłać. Krzysztof.
O uzdrowienie
Proszę no modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego męża Mateusza i uratowaniu naszego małżeństwa. Jezu ufam Tobie
Aleksandra
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojej mamusi Kasi.
Łukasz
Proszę o modlitwę w intencji Dawida, o opamiętanie, przemianę serca, dostrzeżenie Bożych wskazań I powrót do domu dla Dawida.
Halina
O cud uzdrowienia męża Bogusława Ignacego aby odzyskał mowę pamięć samodzielność nie miał omamów po udarze o Bożą mądrość dla lekarzy którzy go leczą o siły zdrowie dla mnie i bliskich oraz opiekę Bożą dla nieprzyjaciół
Urodziny (25 września)
O wszelkie łaski dla mojej córeczki Lenki z okazji dzisiejszych 9 urodzin. Robert B.
Sylwia
Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Hanię, aby w jej życiu wypełniała się wola Boża, która jest najlepszym planem dla jej życia.
Bożena
Proszę Kochani o modlitwę za mojego syna który choruje na depresję i jest uzależniony od leków psychotropowych. Po ludzku sytuacja jest bez wyjscia. Tylko dobry Bóg może zmienić jego życie
Sabina
Proszę o modlitwę za córkę Julię o uzdrowienie z choroby, wyrównanie stanu, wyciszenie emocji, dłuższy sen, pozbycie się uzależnienia od telefonu

 

 

 

Powrót na górę