Poproś o modlitwę

Wysłuchaj, Panie! sprawiedliwość moję; miej wzgląd na wołanie moje; przyjmij w uszy modlitwę moję, którą czynię usty nieobłudnemi.Psalm 17:1

 

prośba o modlitwęJeżeli potrzebujesz modlitwy lub chciałbyś/chciałabyś polecić w modlitwie kogoś bliskiego, zachęcamy Cię do umieszczenia wpisu poniżej.

 

 

 

Dodaj prośbę o modlitwę

 
 
 
 
Prosimy o wypełnienie pola oznaczonego *.
49 wpisów.
Sylwia
Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Hanię, aby w jej życiu wypełniała się wola Boża, która jest najlepszym planem dla jej życia.
Bożena
Proszę Kochani o modlitwę za mojego syna który choruje na depresję i jest uzależniony od leków psychotropowych. Po ludzku sytuacja jest bez wyjscia. Tylko dobry Bóg może zmienić jego życie
Sabina
Proszę o modlitwę za córkę Julię o uzdrowienie z choroby, wyrównanie stanu, wyciszenie emocji, dłuższy sen, pozbycie się uzależnienia od telefonu
Monika
Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
Roza
Panie Boże ja trzymam się Twojej obietnicy ,bo dary laski wybranie i obietnice Boże są nie odwołane..Ja Tobie ufam ,Tobie wierzę Dziękuję ,że właśnie Ty jesteś opoką., skalą za którą się chronię.
Roza
Kochany lJezu ,kochany Zbawicielu Tobie powierzam Lilke,jej rodzinę,Panie przyjdź z pomocą do nich. Proszę również za Adę i jej rodzinę, daj im przebudzenie do życia w wierze w jedynego Pana naszego, Jezusa Chrystusa Zbawiciela świata.
Ania I Mariusz
Błagamy o modlitwę w intencji cudu otrzymania łaski potomstwa. Nasza sytuacja po ludzku jest beznadziejna. Błagam wspomòżcie nas modlitwą i pomòżcie wyprosić u Dobrego Boga ten wielki cud.
Wojtek M.
Z głębi serca proszę o modlitwę o moje zdrowie duchowe i łaskę uzdrowienia z chorob,ktore uprzykszaja zycie. Prosze takze o modlitwe za wiare i pokoj mojej cielesnej rodziny. Jezu ufam Tobie. Dziekuje i serdecznie pozdrawiam Wojtek PS Mateusz 14:14 I wyszedłszy, ujrzał mnóstwo ludu i zlitował się nad nimi, i uzdrowił chorych spośród nich. Jan 14:14 12Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca. 13I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu. 14Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to.
Małgorzata
O uzdrowienie Agnieszki, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej. Chwała Panu!
Stanisław
Proszę Was bracia i siostry o modlitwę za mnie, gdyż Zły próbuje mącić mi w głowie, zasiać marazm i zwątpienie. Boże oddal ode mnie smutek i depresję, twór Szatana, on się Ciebie lęka. Duchu Swiety zstap na mnie grzesznego.
Wanda
Proszę o modlitwę, aby Jezus zajął się moimi wynikami, które rozpoczną się 4 października, żeby były dobre i nie zagrażały mojemu życiu. Amen
Tom
Cóż , Wiesz dobrze o co chcę cię prosić !
Piotr
Bardzo proszę o modlitwę za moją teściową Józefę o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby.
Zofia
Bardzo proszę o modlitwę za wszystkie małżeństwa, dzieci i rodziców z naszej rodziny. Bardzo potrzebujemy pomocy Bożej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Paweł
Proszę o modlitwę w intencji pojednania z Anią. Jezu pomóż. Zawierzam Ci Jej serce i życie całe. Oddaje mój ból tęsknoty.
monika
prosze omodlitwe za mnie i moja rodzine,
Paweł
Błagam Cię Jezu o dar wybaczenia między mną a Anią. Oddaje Ci moją miłość do Niej i niech spełni się Twoja wola. Proszę Cię by Ania odnalazła drogę do Ciebie i byś pomógł Jej rozeznać drogę życiową. Daj jej uzdrowienie w żałobie po zmarłym tacie. A jeśli taka Twa wola o dar terapii dla Ani i Jej Mamy.
Kamil
Szczęść Boże, to chyba jedna z najtrudniejszych wiadomości, jakie przyszło mi napisać. Jednak kogo się tylko da błagam o modlitwę za mojego syna Benjamina. Mój syn Benjamin Kosma urodził się 30 grudnia 2021 roku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że urodził się nagle, w 26. tygodniu ciąży, co klasyfikuje go jako ekstremalnie skrajnego wcześniaka. Na domiar złego w pierwszej dobie swojego życia dostał dużego wylewu krwi do jednej półkuli mózgowej, a kilka dni później na dodatek sepsę, którą na szczęście udało się pokonać. Lekarze określają stan naszego kochanego upragnionego syna jako ciężki, ale stabilny. Obecnie musimy czekać jakie konsekwencje będzie miał ten wylew i czy nie dojdzie do wodogłowia. Bardzo się tego obawiamy, ale gorąco wierzymy w wiedzę lekarzy oraz opiekę Miłosiernego Pana nad naszym synem. Dlatego zwracam się z gorącym błaganiem o modlitwę w intencji życia i zdrowia naszego synka Benjamina. Kochamy go najmocniej na świecie. Wierzymy, że wystarczy jedno słowo Miłosiernego Boga, a nasz kochany syn będzie żył i będzie zdrowy. Często powtarzamy słowa: "Panie, nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie, ale powiedz tylko słowo, a nasz syn będzie zdrowy". Bardzo więc błagam o nieustanną modlitwę w intencji Benjaminka. Ogromnie tego potrzebujemy. Już teraz składam serdeczne Bóg Zapłać za wszystko. Kamil
Edyta
Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Jakuba (ma 15 lat) Największym moim pragnieniem jest by Jego serce zapragnęło poznania Jezusa , przyjęcia Boga do swojego życia i wyznania Go swoim Panem i Zbawicielem ❤️. Niech Bóg błogosławi Waszej Rodzinie we wszystkim!❤️
Józef
Proszę o modlitwę za moją córkę, która ma bardzo poważny problem rodzinny. Aby Bóg zachował jej wiarę a w sercu jej wrogów pojawił się boży strach ku upamiętaniu. Gdyż wrogami jej stały się jej dzieci i mąż, których używa szatan żeby zniszczyć jej wiarę i zawarte przymierze z Panem Jezusem. Amen niech Bóg wysłucha modlitwę.

 

 

 

Powrót do góry