Wysłuchaj, Panie! sprawiedliwość moję; miej wzgląd na wołanie moje; przyjmij w uszy modlitwę moję, którą czynię usty nieobłudnemi.Psalm 17:1

 

prośba o modlitwęJeżeli potrzebujesz modlitwy lub chciałbyś/chciałabyś polecić w modlitwie kogoś bliskiego, zachęcamy Cię do umieszczenia wpisu poniżej.

 

 

 

Dodaj prośbę o modlitwę

 
 
 
 
Prosimy o wypełnienie pola oznaczonego *.
59 wpisów.
Patryk
Żeby Bóg i Matka Boska mieli mnie w opiece żeby nic złego na ziemi mi się nie stało. O zdrowie i szczęście. I żeby każda sprawa w życiu moim była pozytywnie rozpatrzona.
Mama
Proszę o modlitwę za Anetę Marcelinę Katarzynę i Krystiana o Ducha wiary
Maria
Prosze za uzdrowienie serca kobiety poranionego przez nieuczciwość i zdrady pewnego mężczyzny. I o nowe miejsce pracy dla niej, by nie musiała już znosić tego upokorzenia.
Eva
Proszę o modlitwę w intencji moich cierpień w rodzinie oraz w mojej pracy przeciwko intrygom i krzywdzie
Proszę o modlitwę.
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Mamy nastolatka który urodził się z autyzmem i dodatkowo od 6 lat cierpi na zaburzenia komupulsywno obsesyjne - OCD. Jest nam ciężko, żona ma stałą opiekę nad synem. Ja nie raz jako tata zrobiłem głupie rzeczy czego żałuję. Żona chce rozwodu. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę aby Pan Bóg pomógł nam i się nad nami zlitował w tej beznadziejnej sytuacji. Bóg zapłać. Krzysztof.
O uzdrowienie
Proszę no modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego męża Mateusza i uratowaniu naszego małżeństwa. Jezu ufam Tobie
Aleksandra
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojej mamusi Kasi.
Łukasz
Proszę o modlitwę w intencji Dawida, o opamiętanie, przemianę serca, dostrzeżenie Bożych wskazań I powrót do domu dla Dawida.
Halina
O cud uzdrowienia męża Bogusława Ignacego aby odzyskał mowę pamięć samodzielność nie miał omamów po udarze o Bożą mądrość dla lekarzy którzy go leczą o siły zdrowie dla mnie i bliskich oraz opiekę Bożą dla nieprzyjaciół
Urodziny (25 września)
O wszelkie łaski dla mojej córeczki Lenki z okazji dzisiejszych 9 urodzin. Robert B.
Sylwia
Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Hanię, aby w jej życiu wypełniała się wola Boża, która jest najlepszym planem dla jej życia.
Bożena
Proszę Kochani o modlitwę za mojego syna który choruje na depresję i jest uzależniony od leków psychotropowych. Po ludzku sytuacja jest bez wyjscia. Tylko dobry Bóg może zmienić jego życie
Sabina
Proszę o modlitwę za córkę Julię o uzdrowienie z choroby, wyrównanie stanu, wyciszenie emocji, dłuższy sen, pozbycie się uzależnienia od telefonu
Monika
Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
Roza
Panie Boże ja trzymam się Twojej obietnicy ,bo dary laski wybranie i obietnice Boże są nie odwołane..Ja Tobie ufam ,Tobie wierzę Dziękuję ,że właśnie Ty jesteś opoką., skalą za którą się chronię.
Roza
Kochany lJezu ,kochany Zbawicielu Tobie powierzam Lilke,jej rodzinę,Panie przyjdź z pomocą do nich. Proszę również za Adę i jej rodzinę, daj im przebudzenie do życia w wierze w jedynego Pana naszego, Jezusa Chrystusa Zbawiciela świata.
Ania I Mariusz
Błagamy o modlitwę w intencji cudu otrzymania łaski potomstwa. Nasza sytuacja po ludzku jest beznadziejna. Błagam wspomòżcie nas modlitwą i pomòżcie wyprosić u Dobrego Boga ten wielki cud.
Wojtek M.
Z głębi serca proszę o modlitwę o moje zdrowie duchowe i łaskę uzdrowienia z chorob,ktore uprzykszaja zycie. Prosze takze o modlitwe za wiare i pokoj mojej cielesnej rodziny. Jezu ufam Tobie. Dziekuje i serdecznie pozdrawiam Wojtek PS Mateusz 14:14 I wyszedłszy, ujrzał mnóstwo ludu i zlitował się nad nimi, i uzdrowił chorych spośród nich. Jan 14:14 12Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca. 13I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu. 14Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to.
Małgorzata
O uzdrowienie Agnieszki, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej. Chwała Panu!
Stanisław
Proszę Was bracia i siostry o modlitwę za mnie, gdyż Zły próbuje mącić mi w głowie, zasiać marazm i zwątpienie. Boże oddal ode mnie smutek i depresję, twór Szatana, on się Ciebie lęka. Duchu Swiety zstap na mnie grzesznego.

 

 

 

Powrót na górę