O nas

Jesteśmy rodzina chrześcijańską mieszkającą w Północnej Walii, jednym z najbardziej malowniczych regionów Wielkiej Brytanii. Opracowania zamieszczone na tej stronie pochodzą z naszych domowych spotkań ze Słowem Bożym. Na początku naszej drogi podążając za Panem Jezusem używaliśmy tłumaczenia Biblii Warszawskiej, od kilku lat czujemy głęboką potrzebę posiadania bardziej dosłownego i bezpośredniego przekładu. Odkąd zaczęliśmy używać Biblii Gdańskiej, nasza relacja z Panem jest dużo głębsza.

Nie mam żadnego wykształcenia teologicznego. Przy opracowywaniu tekstów zawsze polegam na świetle Jezusa Chrystusa i prowadzeniu Ducha Świętego. W modlitwie proszę Pana o pomoc w przekazywaniu dobrej nowiny, powołując się na słowa apostoła Pawła: „Abym ją obwieścił, jak powinienem.” (Kol. 4:4) Jeśli ktoś miałby ochotę zapoznać się z moją osobistą historią nawrócenia, to zapraszam tutaj: JAK JEZUS ODNALAZŁ MNIE NA PUSTKOWIU

Wszelkie komentarze przyjmę z pokorą serca. Jednocześnie wielce będę się radować, jeśli komuś ta strona wyda się do czegoś pomocna lub po prostu zainspiruje do własnych i głębszych poszukiwań.

Moim wielkim pragnieniem jest bowiem to, by ewangelia Jezusa Chrystusa głoszona była na wszystkich krańcach ziemii, aby każdemu człowiekowi na świecie dane było poznać Bożą moc i chwałę.

„I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni.” Dz. 4:12

Powrót do góry